Integracja międzypokoleniowa Relacja Spotkanie poza klubem Wczorajsze ognisko integracyjne za nami 8 lutego, 2023 Był czas na pieczenie kiełbasek przy ognisku oraz różnego rodzaju zabawy na świeżym powietrzu. Centrum Współpracy Międzypokoleniowej Nasze podobne wydarzenia poniżej .. Humor dobry na wszystko 9 stycznia, 2023 Wycieczka do Ogrodu Botanicznego 11 kwietnia, 2024 Hafciarki z Osowej Góry 12 grudnia, 2023